Wymiana i serwis opon

Każdy kierowca wie, że z czasem opony ulegają zużyciu. Powszechnie stosuje się również inne rodzaje na sezon letni i zimowy. Wymusza to konieczność wymiany ogumienia dwa razy w roku. Jeśli jednak dojdzie do uszkodzenia opony, niezbędne jest odwiedzenie serwisu częściej.

Oferujemy wymianę i serwis opon w Bytomiu. W zakres naszych usług wchodzi:

  • czyszczenie powierzchni styku felgi z piastą,
  • wyważanie kół,
  • naprawianie uszkodzonych opon,
  • wymiana opon.

Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który pozwala na łatwe i precyzyjne zdejmowanie, wyważanie i zakładanie opon. Wśród naszych urządzeń znajdują się m.in. wyważarki, montażownica, podnośniki i drobne akcesoria, jak nasadki czy klucze dynamometryczne.

Kiedy niezbędny jest serwis opon?

Skorzystanie z usług serwisu opon jest niezbędne zwłaszcza wiosną i jesienią – podczas zmian kompletów ogumienia zgodnie z sezonem. Taka konieczność zachodzi, gdy średnia temperatura dobowa jest mniejsza lub większa niż 7 stopni Celsjusza. Oprócz tego serwis opon należy odwiedzić w sytuacji, gdy zauważysz nagły spadek ciśnienia w ogumieniu bądź bicie kierownicy. Specjaliści sprawdzą, co jest przyczyną tego typu objawów. Ustawią również odpowiednią geometrię kół, która odpowiada m.in. za równomierne zużycie opon.

Zapraszamy do kontaktu właścicieli samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Gwarantujemy krótki czas realizacji zlecenia i atrakcyjne ceny. Działamy zwłaszcza na terenie województwa śląskiego, a nasza siedziba znajduje się w Bytomiu.