Programowanie układów kierowniczych

Układ kierowniczy w każdym pojeździe wymaga programowania i konfiguracji w celu usunięcia usterki. Jeśli w danym pojeździe dojdzie do wymiany elementu sterującego, w którym znajduje się maglownica, konieczne jest przypisanie nowej jednostki do konkretnego samochodu. Wówczas wykonuje się programowanie układów kierowniczych. Wymaga ono zastosowania specjalistycznych diagnoskopów dostosowanych do konstrukcji danego pojazdu. Obecnie w wielu przypadkach wykorzystuje się urządzenia uniwersalne, pozwalające na programowanie układów w wielu modelach samochodów.

Programowanie układów kierowniczych musi być wykonane w odpowiedni sposób w celu zapewnienia prawidłowego działaniu wspomagania. W innym przypadku poruszanie się pojazdem stanowi niebezpieczeństwo zarówno dla kierowcy, jak i innych uczestników ruchu. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalny sprzęt komputerowy, który pozwala na precyzyjne ustawienie najważniejszych parametrów.

Zajmujemy się programowaniem układów, a także regeneracją kolumny kierowniczej i innych elementów całego systemu. Wykonujemy takie usługi m.in. na terenie Bytomia. Współpracujemy z prywatnymi właścicielami pojazdów oraz firmami, które zlecają okresowe naprawy samochodów wchodzących w skład ich floty.

Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia terminu wykonania usługi. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Oferujemy profesjonalizm i atrakcyjne stawki. Z chęcią przedstawimy szczegóły naszych usług telefonicznie, mailowo lub podczas wizyty w naszym serwisie.