Regeneracja wahaczy

Regeneracja wahaczy ma na celu przywrócenie ich odpowiednich właściwości, które pozwalają na wykorzystywanie takich elementów przez kolejne miesiące. W zakres naszych obowiązków wchodzi:

  • demontaż wahacza i ocena jego stanu,
  • czyszczenie wahacza – mycie i ścieranie ewentualnej korozji,
  • demontaż tulei oraz sworzni (w niektórych samochodach konieczny jest również demontaż łączników),
  • czyszczenie poszczególnych elementów i usuwanie z nich rdzy,
  • malowanie w celu zabezpieczenia konstrukcji,
  • ponowny montaż poszczególnych elementów.

Regeneracja wahaczy często pozwala na przywrócenie ich do odpowiedniego stanu. W ten sposób można zwiększyć bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu. Usługa ta wchodzi w zakres kompleksowej naprawy zawieszenia oferowanej przez nasz serwis. Działamy sprawnie, a wszelkie szczegóły ustalamy z naszymi klientami. Wykonujemy regenerację wahaczy i innych elementów konstrukcji w samochodach osobowych, ciężarowych i dostawczych.

Regeneracja wahaczy jest alternatywą dla wymiany ich na nowe egzemplarze. To tańsza usługa, mająca na celu przystosowanie posiadanego elementu do dalszej eksploatacji. Zatrudniamy specjalistów, którzy potrafią sprawnie zdemontować poszczególne części konstrukcji, dokładnie je wyczyścić oraz zamontować ponownie. Wymieniamy te elementy, których stan nie pozwala na ich dalsze wykorzystywanie.

Zapraszamy do kontaktu wszystkich właścicieli pojazdów z województwa śląskiego. Świadczymy nasze usługi zarówno dla firm, jak i klientów indywidualnych.